İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
GAZİANTEP
Gaziantep Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Haberler

BM MÜLTECİLER YÜKSEK KOMİSERLİĞİ TEMSİLCİ YARDIMCISI JEAN-MARİE GARELLİ KURUMUMUZU ZİYARET ETTİ 06 Nisan 2017
foto
Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği Temsilci Yardımcısı Sn Jean-Marie GARELLİ 06.04.2017 tarihinde kurumuzu ziyaret etti. İl Müdürümüz Sn. Sinan ATAKAN tarafından ağırlanan GARELLİ'ye Suriyeli misafirler hakkında ve yapılan faaliyetler hakkında bilgi verildi.
[Devamı]
MEKSİKA’NIN ANKARA BÜYÜKELÇİSİNDEN KURUMUMUZA ZİYARET 24 Mart 2017
foto
Meksika’nın Ankara Büyükelçisi Martha BARCENA 22.03.2017 tarihinde kurumuzu ziyaret etti. İl Müdürümüz Sn. Sinan ATAKAN tarafından ağırlanan Martha BARCENA Ülkemizde bulunan Suriyeli misafirler hakkında bilgi aldı. Gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Martha BARCENA teşekkür ederek kurumdan ayrıldı.
[Devamı]
İL MÜDÜRÜMÜZDEN ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET 24 Mart 2017
foto
AFAD İl Müdürümüz Sn. Sinan ATAKAN ve AFAD personelleri vatani görevini yaparken şehit olan şehit ailelerini ziyaret etti. Aileler ile bir süre sohbet eden ATAKAN şehitlerimizin ruhlarına fatiha okuyarak ailelere veda etti.
[Devamı]
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MÜNASEBETİ İLE KURUMUMUZDAKİ BAYANLARA ÇİÇEK DAĞITILDI 08 Mart 2017
foto
8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebeti ile İl Müdürümüz Sn. Sinan ATAKAN Kurumumuzdaki bayan personelin kadınlar gününü kutladı. Aileleriyle sağlık, sıhhat ve mutluluk içinde nice 8 Martlara temennisinde bulanan ATAKAN, bayan personellere karanfil dağıttı.
[Devamı]
GAZİANTEP AFAD SAMSAT’TA GÖREV BAŞINDA 06 Mart 2017
foto
02.03.2017 tarihinde Adıyaman’ın Samsat ilçesinde meydana gelen 5,5 büyüklüğündeki depremin ardından vakit kaybetmeden deprem bölgesine intikal eden AFAD İl Müdürümüz Sn. Sinan ATAKAN önderliğinde 2 kurtarma aracı ve 12 kişilik ekip ile deprem bölgesindeki çalışmalara başladı. İl Müdürümüz ATAKAN AFAD ekiplerimizin faaliyetlerini yerinde inceledi.
[Devamı]
HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ’NDE SİVİL SAVUNMA HAFTASI ETKİNLİKLERİ 01 Mart 2017
foto
28 Şubat Sivil Savunma Günü ve 1-7 Mart Deprem Haftası etkinlikleri kapsamında okullarda, kamu kurum ve kuruluşlarında devam eden etkinlikler çerçevesinde 28 Şubat 2017 günü Hasan Kalyoncu Üniversitesi eğitim salonlarında, İlimiz sınırlarında olması muhtemel bir afet, sırası ve sonrası müdahale etmek ve korunmak amacıyla, Sivil Savunma ve uygulama tatbikatları eğitimi İl Müdürümüz Sn. Sinan ATAKAN ve Eğitim Şube Müdürü Sn. Mahmut BAY tarafından verildi.
[Devamı]
SANKON GENEL BAŞKANINDAN KURUMUMUZA ZİYARET.... 23 Şubat 2017
foto
Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Sn. Nezaket Emine ATASOY 23.02.2017 tarihinde kurumuza nezaket ziyaretinde bulundular.
[Devamı]
AFAD GÖREV BAŞINDA... 19 Şubat 2017
foto
Sayın Cumhurbaşkanımızın toplu açılış töreni münasebetiyle 19.02.2017 günü ilimizdeki programında AFAD Müdürlüğümüz KBRN Ekibimiz ile İl Müdürümüz alanda görev başında yerini aldılar.
[Devamı]
MUŞ MÜSİAD'DAN GELEN BİR HEYET KARKAMIŞ GEÇİCİ BARINMA MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ. 15 Şubat 2017
foto
Muş MÜSİAD'dan gelen bir heyet 15.02.2017 tarihinde Karkamış geçici barınma merkezini ziyaret etti. İl Müdürümüz Sn. Sinan ATAKAN gelen heyete eşlik ederek geçici barınma merkezi hakkında bilgi verdi. Geçici barınma merkezi içerisinde bulunan sosyal tesis, el sanatları kursu, okullar bölgesi, market, hastaneyi gezerek bilgi alan Muş heyeti ve İl müdürümüz Sinan ATAKAN çocuklar ile vakit geçirerek eğlenceli dakikalar yaşadılar.
[Devamı]
AFAD İL MÜDÜRÜ Sn. SİNAN ATAKAN’DAN İSLAHİYE GEÇİCİ BARINMA MERKEZLERİNE HAFTASONU ZİYARETİ 12 Şubat 2017
foto
Gaziantep İl Afet ve Acil Durum Müdürü Sn. Sinan ATAKAN hafta sonu İslahiye’deki geçici barınma merkezlerini ziyaret ederek Suriyeli kardeşlerimizin sorunlarını yerinde dinledi. Geçici barınma merkezleri içerisindeki marketleri, sosyal tesisleri, wc ve banyo, bulaşıkhaneleri denetleyerek, Suriyeli ailelere misafir oldu. İl Müdürü ATAKAN geçici barınma merkezinde kalan çocuklar ile vakit geçirerek eğlenceli dakikalar yaşadılar.
[Devamı]
Sayfalar: 123456