İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
GAZİANTEP
Gaziantep Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Haberler

İSLAHİYE ÇADIRKENTTE İFTAR 23 Haziran 2017
foto
Ak Parti Gaziantep Milletvekili Sn. Canan Candemir ÇELİK, Ak Parti Gaziantep İl Başkanlığı Sosyal İşler Başkanı Sn. Ayşenur MİRKELAM, Ak Parti İslahiye İlçe Başkanı Sn. İbrahim ERDOĞAN ve Gaziantep AFAD İl Müdürümüz Sn. Sinan ATAKAN 21.06.2017 tarihinde iftar ve Kadir gecesi programında İslahiye çadırkentte Suriyeli misafirler ile bir araya geldi. İftarın ardından misafir olunan ailelere ve çocuklara hediyeler verildi.
[Devamı]
AFAD İL MÜDÜRLÜĞÜNDE BAYRAMLAŞMA 23 Haziran 2017
foto
Ramazan bayramının hafta sonuna gelmesi münasebeti ile 23.06.2017 Cuma günü İl Müdürlük binamızda bayramlaşma töreni düzenlendi. İl Müdürümüz Sn. Sinan ATAKAN gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde, tüm personel ile tek tek bayramlaşarak aileleri ile birlikte mutlu bir bayram geçirmeleri dileğinde bulundu. Beraberlik ve dayanışma duygularıyla bir araya gelen AFAD çalışanları, Ramazan Bayramının hissettirdiği manevi güzellikleri paylaştılar.
[Devamı]
İL MÜDÜRÜMÜZ SURİYELİ MİSAFİRLER İLE İFTAR YAPTI 20 Haziran 2017
foto
İl Müdürümüz Sn. Sinan ATAKAN Nizip-1 ve Nizip-2 geçici barınma merkezlerinde Suriyeli misafirler ile iftar yaptı. Nizip-2 Geçici barınma merkezi içinde bulunan bir aileye misafir olan ATAKAN iftar yaptıktan sonra Suriyeli misafirler ile sohbet ettiler. ATAKAN bir başka iftarda ise Nizip-1 çadırkentte bulunan babaları olmayan yetim çocuklar ile bir araya gelerek iftar yaptı.
[Devamı]
İL MÜDÜRÜMÜZDEN ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET 20 Haziran 2017
foto
AFAD İl Müdürümüz Sn. Sinan ATAKAN ve AFAD personelleri vatani görevini yaparken şehit olan şehit ailelerini ziyaret etti. Şehit ailelerine hediyeler götüren ATAKAN ile bir süre sohbet ettikten sonra şehitlerimizin ruhlarına fatiha okuyarak ailelere veda etti.
[Devamı]
AFAD PERSONELLERİ İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ 08 Haziran 2017
foto
Gaziantep AFAD İl Müdürümüz Sn. Sinan ATAKAN’ın organize ettiği iftar yemeğinde kurum personelleri bir araya geldi. İl Müdürümüz Sn. Sinan ATAKAN’ın öncülüğünde gerçekleşen iftar yemeğine katılan AFAD çalışanları ve konukları, bereket, hidayet ve mağfiret ayı olan ramazanda bir araya gelerek, birlik, beraberlik ve hoşgörü ortamında iftar yaptılar. İl Müdürümüz Sn. ATAKAN masaları gezerek davete katılan tüm personel ve misafirler ile ilgilendi.
[Devamı]
SURİYE’DEKİ GÖREVLİ PERSONELLERİMİZE TAKTİR BELGESİ VERİLDİ 30 Mayıs 2017
foto
AFAD Başkanlığımız tarafından Suriye’nin Cerablus ve El-Bab bölgesinde görevlendirilen ve bu konuda her türlü fedakarlığı gösteren personellerimize AFAD Başkanımız Sn. M. Halis BİLDEN’in verdiği taktir belgeleri İl Müdürümüz Sn. Sinan ATAKAN tarafından personellere takdim edildi.
[Devamı]
DANIŞTAY BAŞKANI SN. ZERRİN GÜNGÖR NİZİP GEÇİCİ BARINMA MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ 24 Mayıs 2017
foto
Danıştay Başkanı Sn. Zerrin GÜNGÖR ve beraberindeki heyet 23.05.2017 tarihinde Nizip-2 geçici barınma merkezini ziyaret etti. İl Müdürümüz Sn. Sinan ATAKAN geçici barınma merkezi ve burada kalan Suriyeli misafirlere verilen hizmetler hakkında bilgi verdi. Danıştay Başkanı Sn. Zerrin GÜNGÖR, geçici barınma merkezinden ayrılmadan önce İl müdürümüz Sn. Sinan ATAKAN'a hediye taktim etti.
[Devamı]
NİZİP ÇADIRKENT VE KONTEYNERKENT ARASINDA DOSTLUK MAÇI 24 Mayıs 2017
foto
Nizip-1 ve Nizip-2 geçici barınma merkezleri futbol takımları dostluk maçında bir araya geldi. Konteynerkent futbol sahasında yapılan karşılaşmayı İl Müdürümüz Sn. Sinan ATAKAN, kamp müdürleri, geçici barınma merkezlerindeki kanaat önderleri ve birçok Suriyeli misafir izledi. Yapılan dostluk maçının galibine ödülünü il müdürümüz Sn. Sinan ATAKAN verdi.
[Devamı]
SARIKAYA KÖYÜ’NDE SAHA İNCELEMESİ YAPILDI 18 Mayıs 2017
foto
Şahinbey İlçesi Sarıkaya Köyü’nde kaya düşmesi riski altında olan evlerin yerine “Evini Yapana Yardım” metodu ile devletin verdiği faizsiz kredi destekli yapılan inşaatların görülmesi amacı ile müteahhit, köy muhtarı, İl Müdürlüğü mühendisleri ile AFAD İl Müdürü Sn. Sinan ATAKAN 18.05.2017 tarihinde sahadaki çalışmaları yerinde inceledi.
[Devamı]
KOLOMBİYA’LI HEYETTEN KURUMUMUZA ZİYARET 09 Mayıs 2017
foto
Cumhurbaşkanlığı Güvenlik Direktörü Juan Carlos RESTREPO, Kolombiya Dışişleri Bakanlığı’na bağlı Göç İdaresi Direktörü Christian KRÜGER, Afet Yönetimi Ulusal Birliği Direktörü Carlos Ivan Marquaz PEREZ ve Uyum Fonu Yöneticisi Ivan MUSTAFA’dan oluşan Kolombiyalı heyet 08.05.2017 tarihinde kurumuzu ziyaret ederek İl Müdürümüz Sn. Sinan ATAKAN tarafından yapılan faaliyetler hakkında bilgilendirildi.
[Devamı]
Sayfalar: 1234567